Ataşehir nakliyat firmamızı tercih ederek, bir yerden bir yere taşınma zahmetini konfora dönüştürebilirsiniz. Taşınma hemen herkesin gözünde büyüyen ve oldukça zahmetli bir süreçtir. Bu süreçte eşyaların zarar görmesi, pek çok ev sahibinin en çok korktuğu konuların başında gelecektir. 

Ataşehir Nakliyat Hizmeti
Ataşehir Nakliyat – Konsol

Ataşehir nakliye konusunda sizlere bu konuda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Ev sahiplerinin kendi imkanları ile taşınmak istemesi bu süreci daha riskli ve zorlu bir hale dönüştürebilmektedir. Bu nedenle taşınma durumunda yapılması gereken ilk iş, güvenilir ve kurumsal olan firmamızı tercih etmeniz olacaktır.

Ataşehir ev taşıma konusunda oldukça kapsamlı bir hizmet sunan firmamız, bu sektörde uzun yıllardır var olmaktadır. Yeni nesil taşıma hizmetlerine sahip olmamız, eşyalarınızın korunaklı bir şekilde taşınabilmesine zemin hazırlayacaktır. Eski tip taşıma yöntemleri hem taşıma konusunda görevlendirilen personelleri yormakta hem de eşyaların güvenliğini tehlikeye atmaktadır.

Eşyaların sağa sola çarparak taşınması kırılması, çizilmesi ya da işlevini kaybetmesine neden olabilecektir. Oysa yeni nesil taşınma malzemeleri oldukça pratiktir. Eşyaların zarar görme olasılığı önemli ölçüde azalacakken, personel içinde herhangi bir zorluk yaratmayacaktır. Taşınma süresi ise neredeyse yarı yarıya azaltılabilecektir.

Ataşehir ev taşıma firmaları arasında bir adım öne çıkan firmamız, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini oluşturabilmiştir. Paketleme malzemelerimiz tamamı yerli üretim malzemeleridir. Her taşıma sonrası yeni paketleme ürünleri kullanmaktayız. Araçlarımız her ev taşıması sonra yıkanmaktadır. Personellerimizin tişörtleri her taşımada değiştirilmektedir.

Ataşehir Nakliye Firması

Ataşehir nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan birisi, profesyonel çalışanlardır. Gerekli eğitimleri alarak konuya hakimiyet kazanan profesyonel çalışanlarımız, taşınma sürecinde size her konuda destek olabilecektir. Sektörel anlamda müşterilerinin her ihtiyacına yanıt olabilen firmamızdan randevu talep edebilmek için öncelikle iletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşmanız gerekecektir.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları
Ataşehir Nakliyat Hizmeti – Araç İçi

Önceden randevu almanız, gününde sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlayabilecektir. Ataşehir evden eve nakliye firmamız ile iletişim kurmanız halinde müsaitlik durumu ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkün olacaktır. Her iki taraf içinde uygun gün ve koşullar belirlenerek taşınma işlemi için ön anlaşma yapılabilecektir. 

Ataşehir evden eve taşıma hizmetleri içerisinde yer alan firmamız, müşterilerinin talepleri doğrultusunda 7 gün 24 saat hizmet verebilecektir. Bunun yanı sıra geniş bir hizmet içeriğine sahip olmamız, her konuda müşteri memnuniyetini sağlayabileceğimizin kanıtı niteliğindedir. Fiyatlandırma konusu bazı koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ataşehir nakliyat fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Fiyatı etkileyecek unsurlar yol mesafesi, eşyanın durumu, her iki evin taşınma koşulları bakımından durumu ve talep edilen hizmet içerikleridir. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurularak belirli bir fiyat belirlenmekte ve müşterinin de olumlu karşılaması halinde yeni bir başlangıç için anlaşma sağlanabilmektedir.

Ataşehir nakliyat firmamızın öne çıkan hizmetlerinden bir tanesi ise montajdır. Verilen montaj hizmeti sayesinde, eşyalarınız yeni evinizde eski işlevine kavuşabilmektedir. Montajı gerçekleştiren çalışanlarımız bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip kişilerdir. Yapılan profesyonel montaj hizmeti sayesinde, yeni başlangıçlar sizi ve ailenizi bekliyor olmaktadır. Gerekli durumlarda belirli bir ücret karşılığında, firmamızdan marangoz hizmeti de alabilirsiniz.

Ataşehir Nakliyat Hizmeti

Ataşehir nakliyat hizmetinde eşya paketlemesini ve taşımasını uzman ekibimiz yapmaktadır. Yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumunu marangoz ustalarımız yapmaktadır. Ataşehir evden eve taşımacılık firmamızda profesyonel çalışanlarımız ve yeni nesil taşıma eşyalarımız ile ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir.

1) Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Birçok nakliye firması, eksper hizmeti için belirli bir ücret talep etmektedir. Ama firmamızda verilen bu hizmetin karşılığında ekstra bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Eksper hizmeti nakliye hizmetinde verilecek fiyatın belirlenmesi için gereklidir. Firmamız ile irtibat kurulması halinde, tarafımızca adresinize bir eksper gönderilecektir. Eksper eşyanızın durumunu, taşınma koşullarınızı ve yol mesafesini tespit ederek nakliye konusunda bir fiyat belirleyecektir.

2) Garantili Hizmet

Ataşehir ucuz nakliyat hizmeti veren firmamızda verilen tüm hizmet içerikleri garanti kapsamında sizlere sunulmaktadır. Bizi seçmeniz halinde, eşyalarınızın ve evinizin güvenliği üst seviyede tutulabilecektir. Taşınma sırasında, eşyaların biri ya da birkaçı zarar görürse maddi değerleri tarafımızca karşılanarak, yaşayabileceğiniz mağduriyet önlenebilecektir.

3) Zamanında Hizmet

Ataşehir nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Bu nedenle müşterimizle anlaşacağımız gün ve saat dilimine sadık kalacağımız bilinmelidir.

4) Uzman Kadro

Firmamızda profesyonel, tecrübeli ve güvenilir çalışanlar hizmet vermektedir. Bu kapsamda çalışanlarımızın tamamı verilen hizmetlerin tamamı konusunda detaylı bir eğitim sürecinden geçmektedir. Uzman kadromuz, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek, yeni yaşantınıza konforlu bir şekilde başlayabilmenize yardımcı olacaklardır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat konusunda oldukça titiz çalışan firmamız müşterilerin taleplerine göre eşya paketleme, yükleme, taşıma ve düzenlemeden sorumlu olabilecektir. Taşınma denildiğinde en titiz davranılması gereken konu eşya paketleme işlemidir. Eşyalar doğru bir şekilde paketlenmediği takdirde, güvenli bir şekilde taşınamayacaktır.

Ataşehir Nakliyat Şirketleri
Ataşehir Nakliyat Firması – Baza

Bu durum eşyaların zarar görmesine ve olumsuz sonuçların doğmasına neden olabilir. Paketlenme işlemi öncesinde çalışanlarımız hacimsel anlamda büyük yer kaplayan mobilyaların demonte hale getirilmelerini sağlayacaklardır. Demonte işlemi sonrasında paketleme aşamasına geçilir. Paketleme aşamasında, her müşteriye özel ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Patpatlı kağıtlar ve streç filmler sayesinde dayanıklı bir paketleme yapılmaktadır. Yükleme işleminde yeni nesil asansörler kullanılmaktadır. Asansör kullanımı için taşınan ve taşınacak evin koşullarının uygun olması gerekmektedir. Asansör kullanılamadığı takdirde, Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları daha düşük olmaktadır.

Yeni nesil asansörler sayesinde, ev ortamından eşyalar kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Böylece eşyaların çarpması, çizilmesi, kırılması ya da başka türlü zarar görmesi olanaksız olmaktadır. Yükleme işleminin tamamlanması sonrasında, taşınma aşamasına geçilmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkan kuruluşumuz şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmeti vermektedir. Şehir dışına taşıma yapılması halinde ise, fiyatlandırma yol mesafesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ataşehir ’de ev eşyası taşıma işleminde sizlere yardımcı olmaktayız.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Hakkında Sorular

Ataşehir evden eve nakliyat firmanızda nakliye sözleşmesi yapılıyor mu?

Ataşehir nakliye firmaları içerisinde kurumsallığını kanıtlayan kuruluşumuz, elbette ki nakliye sözleşmesi yapabilmektedir. Bu sözleşme içerisinde müşterimize verilecek olan hizmetler, müşteri bilgileri, garantili hizmet güvencesi ve fiyat içeriği gibi bilgilere yer verilmektedir. Verilen bu nakliye sözleşmesi sayesinde her iki taraf herhangi bir mağduriyet yaşamayacaktır.

Ataşehir evden eve nakliye firmanızdan marangozluk hizmeti almamız mümkün mü?

Ataşehir evden eve nakliyat firmamızda, gerekli durumlarda marangozluk hizmeti verilebilecektir. Verilen bu hizmet sözleşme içerisinde yer alan hizmet içeriklerine dahildir. Firmamızdan marangozluk hizmeti almak istediğinizde sizlere marangoz ustası gelmektedir.

Ataşehir nakliyat firmanız taşıma konusunda herhangi bir güvence veriyor mu?

Firmamızda verilen hizmetlerin tamamı garantilidir. Eşyalarınızın zarar görmesi ya da başka herhangi bir konuda mağduriyet yaşamanız halinde maddi kayıplarınızın tamamı firmamızca karşılanmaktadır. Prestijli bir firma olduğunu yıllardır bu sektörde var oluşu ile kanıtlayan kuruluşumuz güvenli taşıma seçenekleri ile sizlere daima güvence sunabilmektedir. Evden eve nakliyat alanında kurumsal kimliğimiz vardır.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinde eşya paketlemesi yapmakta mısınız?

Ev eşyalarınızın paketlenmesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak Ataşehir nakliyat alanında sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.
✅ Kaliteli malzemelerle eşya paketleme
✅ Yeni evinize eşyaların yerleşimi
✅ Ev eşyası taşıma uzman kadro
✅ Geniş araç filosu ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Beyaz eşyalarımızı yeni evimizde kurulumunu yapıyor musunuz?

Yeni evinizde çamaşır makinesini , bulaşık makinesini, buzdolabını ve kurutma makinesini yerlerine yerleştirip kurulumunu yapmaktayız. Ev eşyası taşıma işleminde beyaz eşyaların taşınması hassas bir konudur. Bunun bilinci ile hareket etmekteyiz.

Ataşehir nakliyat hizmet hangi aşamalardan oluşmaktadır?

✅ Ev eşyalarınızın incelenmesi
✅ Eşyaların paketlenmesi
✅ Ev eşyaların taşınması
✅ Yeni evinizde eşyaların yerleştirilmesi gibi aşamalardan oluşmaktadır.

Mert Korkmazoğlu

1990 yılından beri evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Bir cevap yazın