Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmeti ile % 100 müşteri memnuniyeti güvencesi ile İstanbul’da en çok tercih edilen depo firmalarının en başında yer almaktadır. Firmamız eşyalarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde saklayabilmeniz için kaliteli hizmeti sizler ile buluşturmaya devam etmektedir. Depo alanlarımız son derece güvenli ve temizdir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti
Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya deposu olarak evinizde kullanım dışı olan, ileride kullanılabilmek için duran ya da atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Hem eşyalarınız korunurken hem de ferah bir ortama sahip olabilme imkanı sunmaktayız. Özellikle İstanbul’da yer alan küçük ve kullanışlı olmayan evler, yaşayan kişilerin aşırı bir eşya kullanımına olanak vermemektedir. Aynı durum birçok iş yeri için de geçerli olabilmektedir. Evinizde aktif olarak kullanmadığınız eşyalarınızı size depo alanlarımızda muhafaza edebiliriz. Profesyonel çalışma ekibimiz, teknolojik araçlarımız ve hijyenik depo alanlarımız ile eşyalarınıza en az sizin kadar önem vermekteyiz. Bulunduğunuz konumunuzdan teslim alınan eşyalarınızın zarar görmeden depo alanlarımıza teslim edilinceye kadar olan süreçte tüm önlemleri almaktayız.

Ataşehir kiralık eşya deposu alanlarımızda eşyalarınız güvendedir. Eşyalarınız bulunduğu alanda sökülüp paketlenerek dikkatli bir şekilde nakliye araçlarımıza taşınmaktadır. Ev eşyalarınız araçlarımızda belirli bir düzen içerisinde sabitlenmektedir. Depo alanlarımıza yine aynı özenle taşınan eşyalarınız herhangi bir nem oluşumuna fırsat verilmeden sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Tüm depolama süreci boyunca eşyalarınızın sigortalama işlemlerini de yapmaktayız. Ayrıca tüm depo alanlarımız günün her saati güvenlik sistemleri ile takip edilmekte ve korunmaktadır. Depo alanlarımızda korunan eşyalarınızı istediğiniz her zaman tarafımızdan geri talep edebilirsiniz. Böyle bir durumda eşyalarınız yine aynı şekilde özenle taşınıp, kurularak teslim edilmektedir. Eşyalarınızı evinizde ya da iş yerlerinizde uygun alanlar açılıncaya kadar bizlere güvenle emanet edebilirsiniz. Ataşehir ev depolama hususunda depolama hizmetlerinde fiyatı belirleyen belli başlı faktörler vardır. Bu neden her müşterimize farklı bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Depo alanlarımızda muhafaza etmek istediğiniz eşyaların miktarı ve boyutu fiyatı belirleyen başlıca etmenlerdir. Çünkü eşyalarınızın miktarı size özel depo alanının da boyutunu belirlemektedir.

Ataşehir Eşya Depolama Firması

Ataşehir eşya depolama firması olarak her zaman temiz ve pratik bir şekilde işimizi yapmaktayız. Ev eşyalarınızın düzenli ve temiz bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Bu alanda eşya deposu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Geçmişten günümüze artan depo ihtiyacınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Ataşehir eşya depolama firmaları
Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Ataşehir eşya depolama fiyatları konusunda fiyat teklifi ve hizmet detayları almak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgilere sahip olmak isterseniz mevcut şubelerimize gelerek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Sizlerle beraber tüm detaylı konuşarak makul bir fiyat listesi oluşturabiliriz. Eşyalarınızı muhafaza etmek için sizlere hem fiyat-performans ilişkisini göz önünde tutarak hem de piyasanın üzerine çıkmayarak uygun bir teklif fırsatı sunuyoruz.  Depolama işlemi için fiyat teklifi oluştururken eşyanın miktarı ve depolama alanı ile eşyaların teslim alınacağı mesafe arasındaki yol masrafları dikkate alınmaktadır. Fiyat teklifi oluştururken müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda da değişiklikler yapılabilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın depolama işlemleri için belirlenen fiyata sigorta masrafları dahil değildir.

Ataşehir eşya depolama hizmetinizi nasıl yapmaktasınız?

Ataşehir ev depolama alanında firmamız tüm eşyalarınızı patpatlarla paketlemektedir. Bütün kırılacak mutfak eşyalarınız toplanmaktadır. Her depo alanının fiyatlandırılması da farklıdır. Ayrıca size sunulan fiyat teklifinde anlaşma sağlandıktan sonra depolama hizmetimiz usulüne uygun bir şekilde faturalandırılarak sizlere teslim edilmektedir.

Ataşehir ev depolama alanında sigortalama yapıyor musunuz?

Ev eşyalarınız depo alanımıza girdikten itibaren sigorta kapsamına girmektedir. Depo alanlarımız kamera sistemi ile korunmaktadır. Ataşehir ev eşyası depolama işleminde sigorta işlemleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşyalarınıza tüm önlemlere rağmen tarafımızdan kaynaklı herhangi bir zarar gelmesi halinde tüm zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.