Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat denince akla bizim firmamız gelir. Asansörlü evden eve nakliye sektöründe yapmış olduğumuz hizmetler müşterilerimizi daima memnun etmektedir. Akıllarında yapmış olduğumuz hizmetin kalitesi kalan müşterilerimiz bir nakliye işleri olduğunda hemen bizi aramaktadırlar. Telefon rehberlerinde telefonumuz her daim kayıtlı bulunmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Nakliyat Aracımız

Sektörün öncü firması haline gelme yolunda müşterilerimizin büyük yardımı olmuştur. Kulaktan kulağa yayılan memnuniyet ücretsiz reklam yapmamızı sağlamıştır. Bunu sadece işimizi iyi yaparak sağlamış olmaktayız. Biz işimizi yapabilmek için siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duymaktayız. Bu yüzden müşteri mutluluğu bizim için ana gaye olmaktadır.

Müşterinin memnun olmadığı iş sıfır hata ile bile yapılmış olsa bizim içimize sinmemektedir. Sektörde öncü firma olmamızı sağlayan tek faktör müşterinin istediklerini yerine getirmemiz değildir. Bunun yanında kullandığımız en son teknoloji araçlar da sektörde lider firma olmamızı sağlayan diğer faktördür. Sadece ülke değil vizyonumuz gereği dünya genelinde nakliye alanındaki teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz. Gelişen bu teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacındayız.

Evden eve nakliye sektöründe teknolojiyi takip etmek gerekir. Kurumsal ve profesyonel bir hizmet vermek için düzenli bir şekilde gelişmek gerekir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde titiz bir çalışma sergilemekteyiz. Bu hizmeti verirken işimizin ciddiyetinin farkındayız. Kullandığımız araç gereçlerin son teknoloji olmasına özen göstermekteyiz. Bunun yanı sıra araçların bakımlarını tam ve zamanında yapmaktayız.

Bu sayede işimizi güvenle ve hızlıca yapabilmekteyiz. Bakımı zamanında yapılmayan araç ne zaman sıkıntı çıkaracağı belli olmamaktadır. Bu yüzden biz her zaman şu an nakliye hizmeti işine gidecekmiş gibi hazır ve nazır bulunmaktayız. Bu işte başarılı bir firma olmamız verdiğimiz sözlere göstermiş olduğumuz hassasiyet sayesinde olmuştur.

Asansörlü nakliye firması olarak biz zamanla yarışmaktayız. Biliyoruz ki zaman önemli bir değerdir. Vakit nakittir sözünün ne kadar doğru olduğunu da bildiğimizden müşterimizin zamanına riayet etmekteyiz. Önceden planlamış olduğumuz saatte söz verdiğimiz yerde bulunuruz. Her zaman bir program halinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ev eşyalarınızı düzenli bir şekilde güvenle taşınması yapılır.

Asansörlü Nakliye Firmaları

Asansörlü nakliye firmaları arasında inci gibi parlayan firmamız nakliye işlerinizi yapmaya adaydır. Bu bölgedeki firmalar arasında fark edilmemize yarayan özelliklerimiz çoktur. Bunlardan biri göstermiş olduğumuz şeffaflıktır. İşin başında ne ifade etmişsek aynı şekilde nakliye işimizi yürütmekteyiz.

Müşterimiz kesinlikle sürprizlerle karşılaşmamaktadır. Her şeyi önceden bilen müşterimiz nakliyenin her adımını kolayca takip edebilmektedir. Her şeyin önceden bilinmesi ve müşterinin bilgilendirilmesi konusundaki bu hassasiyetimiz bizi bölgedeki lider firmalardan biri haline getirmektedir.

Eşyalarınızı paketlerken kullandığımız araç ve gereçler son derece kaliteli olanlardır. Hiçbir şekilde kalitesizliğe tahammül etmemekteyiz. Adeta kaliteli hava sahası şeklinde çalışan firmamıza ilk irtibata geçtiğinizde kalitenin kokusunu alacağınızı garanti etmekteyiz. Diğer özelliğimiz ise eşyalara göstermiş olduğumuz yüksek itinadır. Hiçbir eşyanıza gerek paketleme gerek taşıma gerekse yerleştirme aşamasında zarar gelmemektedir.

Ev hanımlarının korkulu rüyası olan kırılabilen mutfak takımlarını evinizden aldığımız gibi diğer yuvanıza taşımaktayız. Sadece mutfak eşyalarına değil bütün eşyalara aynı özeni göstermekteyiz. Bu özeni gösterebilmemizin de dayanağı vardır. Bunlardan biri eğitimli personelimizdir.

Çalışanlarımız nakliye işleminin her anı konusunda daima çağın gerektirdiği son bilgilerle donanmıştır. Bu eğitimleri sayesinde size ve eşyalarınıza nasıl davranacakları gerektiği konusunda duyarlıdırlar. Asansörlü evden eve nakliyat deyince ilk akla gelen firmamız Korkmazoğlu Nakliyat, değerli müşterilerimizin eşyalarını taşımaktan her zaman gurur duymaktadır. Bu gururu haklı yaşamak için ve müşterilerimizin değerine layık olabilmek için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz.

Asansörlü nakliyat firmaları araştırırken son teknolojiyi kullanan firmaları tercih etmelisiniz. Araçları ve asansörü eski model olan firmalar eşya taşımada güvensizlik oluşturmaktadır. Makineleri bazen hasar vermektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü taşımacılık hizmetinde sizlere en uygun fiyatla en iyi hizmeti vereceğimizin altını çiziyoruz. Asansörlü nakliyat yaptırmak istiyor ve şu an bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Eşyalarınızın güvenle ve rahatlıkla taşınması için sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız. Taşınma konusunda düşünmenize, strese girmenize hiç gerek yok. Eğer oturmuş olduğunuz bina da asansör yoksa ve asansörlü eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız, bizimle bu da mümkün. Daha önce yaptığımız nakliyat işleri eminiz ki bizlere referans olacak, aklınızdaki sorulara cevap bulmanızı sağlayacaktır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Asansörlü Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, bizi arayın. İnternet sitemizde bulunan ilgili telefon numaralarından istediğiniz an bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bizi yerimizde de ziyaret edebilir, işleyiş prosedürünü öğrenebilirsiniz. Kapımız siz değerli müşterilerimize daima açık. İlgili telefon numaralarımızdan bizi aradıktan sonra zaten hakkımızda ve fiyatlandırmalarımız konusunda fikir sahibi olursunuz. Siz taşınmak istediğiniz zamanı, almak istediğiniz hizmetleri bize söyleyin yeter. Size her konuda yardımcı olmak adına bizler hep buradayız.

Asansörlü evden eve nakliye firması aradığınızda tercih ettiğiniz firma biz olursak, birçok avantaj sahibi olacağınızı da unutmayın. Nakliyat firmamız bünyesinde her türlü yeniliği barındırdığından, istediğiniz hiçbir yeniliği “bizde yok” demez. Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını henüz onlar söylemeden anlıyor, sürekli gelişen dünyaya ayak uydurmak için nakliyat alanında ki tüm yenilikleri takip ediyoruz. Taşınma işinin insana verdiği yükün farkında olduğumuzdan, siz stres altında kalmayın diye şeffaflık politikamızı her işimizde koruyoruz. “Öncelik müşterinindir” mantığı ile hareket ediyoruz.

Gerçekleştirmek istediğiniz her türlü nakliyat işi için bizi arayabilirsiniz. Sadece evden eve nakliyat için değil, şehirler arası nakliyat, ofis nakliyatı, fabrika nakliyatı ve eşya depolama konularında da sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Biz eşyalarınızı sökerken narin davranıyor, söktüğümüz her bir parçayı numaralandırıp, en sağlam şekilde paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemler de alanında uzman kişilerce yapıldığından, hızlı fakat özenle yapılıyor. Asansörlü evden eve taşımacılık konusunda her zaman kurumsal çalışmaktayız.

Asansörlü evden eve nakliyat firmaları arasında güvenli bir hizmet sunmaktayız. Firmamız bu konuda her zaman müşterisinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Bu sayede hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olursunuz. Bu hizmet ile eşyalar daha güvenli taşınır. Çünkü herhangi bir merdivende taşıması söz konusu değildir. Bu teknoloji sayesinde taşımacılık artık daha kolay hale gelmiştir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken çok farklı parametreler göz önüne alınmaktadır. Öncelikli olarak eşyanın sayıca miktarı bu noktada önemlidir. Daha sonra eğer özel taşınacak eşyalar varsa bunlar hakkında daha önceden bilgi almamız gereklidir. Genelde fiyatlar 450 ₺ den başlamaktadır. Eşyanın miktarı ve çeşidi ne olursa olsun en uygun fiyat bizdedir.

Asansörlü Nakliyat FiyatlarıTek Taraf Ücreti
1. Kat ile 5. Kat Arası Asansörlü Taşıma2000 ₺
6. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Taşıma3000 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Taşıma4000 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Taşıma5000 ₺
Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Sergilemiş olduğumuz fiyat politikası her zaman müşterilerimizi memnun etmektedir. Bazen fiyatlarımızı duyan müşterilerimiz şaşırmaktadır. Siz de mutlu bir şekilde şaşırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir diğer fiyatta değişiklik olmasına neden olan faktör eşyanın taşınması gereken mesafedir. Fiyatlarımız mesafeye göre değişse de kişiden kişiye göre değişmemektedir. Sunduğumuz şeffaf fiyat politikası sayesinde nereden nereye ne kadara mal olacağını çok rahatlıkla kafanızda hesaplayabilmektesiniz. Hiçbir şekilde hesap makinesi oyunlarına girmeden sunduğumuz fiyatlar kesinlikle hoşunuza gidecektir.

Asansörlü nakliyat fiyatları belirlenmesinde eşyalarınızın yoğunluğu belirlemektedir. Asansör kurulacak yerin önceden ziyaret edilmesi gerekir. Bazı binaların önüne asansör kurulmaz. Elektrik kablolarından dolayı bazen asansör kurulumu gerçekleşmemektedir.

Asansörlü evden eve nakliyat firması olarak evi taşıyacağımız güzergahı önceden müşterimizle beraber tespit ederiz. Avucumuzun içi gibi bildiğimiz bölgede en kısa ve en hızlı gidilebilecek yolu müşterimize tavsiye etmekteyiz. Daha sonra planlanan saatte başladığımız iş kesinlikle planladığımız saatte bitiririz.

Asansörlü evden eve nakliye fiyatları hakkında araştırma yaparken ince eleyip sık dokumanız gerekmekte. Fiyat parametreleri belli özelliklere göre değişen şeylerdir. Her nakliyat firmasının size aynı fiyatı vermesini bekleyemezsiniz. Hizmet anlayışı her firmada farklı seyrettiğinden, fiyat anlayışı da birbirine belki yakın olsa bile her firmada farklıdır. Bu açıdan bakıldığında fiyat araştırması yaparken de titiz davranmanız lehinize olacaktır. Öncelikle nasıl bir hizmet almak istediğinizi nakliyat firmasına iletmeniz gerekir.

Tüm bunları yaparken unutmayın ki hizmet ücreti fazla olan her firma iyi değil, daha uygun olan her firmada kötü değildir. Bazı firmalar fiyatlandırma konusunda psikolojik algı yaratırlar. Alanında uzman ama bu uzmanlığı fiyatları etkilemeyen, müşteri dostu bir nakliyat firması olarak sizleri düşünmekteyiz. 

Asansörlü Nakliyat Hakkında Sorular

Asansörlü nakliyat hizmetine neden ihtiyaç duyulur?

Asansörlü nakliyat hizmetine gün geçtikçe ihtiyaç artmaktadır. Bunlar ;
– Bina içinde asansörün eşya taşımaya elverişsiz olması
– Bina sakinlerini nakliye hizmetinde rahatsız vermemek
– Ev eşyalarının daha güvenli taşınması
– Zamandan tasarruf etmek
– Bina merdiven ve koridorların eşya taşımak için uygun olmaması

Asansörlü nakliyat eşya taşıma alanında güvenli hizmet sağlıyor mu?

Nakliye hizmetinde artık ev taşıma hizmetlerini asansörlü nakliyat ile gerçekleştirmekteyiz. Hem çok güvenli hem de zamandan tasarruf etmektedir. Taşıma esnasında hiçbir şekilde ev eşyalarınıza zarar gelmez.

Asansörlü Nakliye Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Oturduğumuz sitemizde sıklıkla tercih edilen bir nakliye firmasısınız. Biz de sizi tercih ettik. Asansörle çok kısa sürede evin tamamını araca yüklediniz. Oldukça pratik bir çalışma şekliniz var çok beğendim. Elinize sağlık.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ayça GÜNDÜZ ( Ev Hanımı )

Asansörlü nakliyat ne rahat işmiş ya. Valla sayenizde merdivende hangi eşya düşer de kırılır diye düşünme işini bıraktık. Gayet hızlı bütün eşyalar aşağıya indi. Mükemmel bir teknoloji tebrik ederim.

⭐⭐⭐⭐⭐ İklime ÇİÇEK ( Eczacı )

Cam işleme atölyemizin taşınması için birkaç firma ile görüştük ancak asansörlü nakliyat hizmeti için sizi tercih ettik. Çünkü işimiz cam ve en ufak aksilikte emeğimiz zayi olurdu. Malzemelerimizi özenle 2. kattan indirdiniz ve araca yerleştirdiniz. Çok teşekkür ederiz.

⭐⭐⭐⭐⭐ Mert Eren DEMİR ( Cam Atölye Sahibi )