Anadolu Yakası Nakliyat Fiyatları

Anadolu yakası nakliyat hizmetlerinin standart bir kalitede gerçekleşmesi demek, o firmanın sektörde iyi bir marka olmayı başarmış olması demektir. Gerek şehir içi gerek şehirler arası hizmet sunabilme garantisi, başarısı ve beraberinde müşteri memnuniyeti bir zincir gibidir. Anadolu Yakası evden eve nakliyat hizmetleri firmamız kapsamında en teknolojik donanımlarla gerçekleşir. Bu da başarılarımızın kat be kat artmasını sağlayıcıdır.

Anadolu Yakası Nakliyat Şirketleri
Anadolu Yakası Nakliyat Firması

Sigortalı taşımacılık da nakliye alanında profesyonel bir hizmet sunmak için gereklidir. Sigortalı taşınan eşyalar, hasardan, kayıptan birebir korunarak; her iki taraf için de yardımcı olur. Sigortalı nakliyat bir firma için güvenilir olma yaklaşımı sergilerken, müşteri için taşınmadan dolayı stresi yok etme sağlayıcısıdır.

Taşımacılık sektör itibariyle nüfusla aynı oranda artışa geçer. Özellikle büyük şehirlerde yoğunluk halleri taşınma işlemlerini de fazlalaştırdığından büyük etkendir. İstanbul gibi büyük şehirlerde kentsel dönüşüm ile birlikte ya da kiralar nedeniyle insanlar ev değiştirme durumu yaşarlar. Bu da bir ihtiyaç haline gelen evden eve nakliyatı doğurur. Bir insanın hayatı boyunca türlü sebeplerle taşınmalar yaşanır. Beraberinde her nakliye için bir fiyatlandırma ile karşı karşıya kalması demektir.

Taşımacılık aslında son derece risk barındıran bir sektördür. Başkalarının eşyaları emanet alınır ve bu emanetlerin aynı şekilde iadesi beklenir. Bu hizmettir. Nakliye sektöründe fiyat ve performans aynı oranda ilerlediği zaman müşteri de memnun demektir. Kuşkusuz müşteri hiçbir eşyasına zarar gelsin istemez. Her önlemi almak da nakliye şirketine düşer. Sigorta yapılarak, kaliteli ambalajlamalar kullanılarak ve müşterileri zorlamayacak bir fiyat dengesi düzenlenir.

 • Profesyonellik ve kalite
 • Güvenli taşımacılık
 • Müşteri memnuniyeti
 • Müşteri taleplerine önem
 • Uzman personeller
 • Kaliteli paketleme malzemeleri
 • Özel tasarlanmış nakliye araçları
 • Evden eve nakliyat alanında yılların deneyimi

Anadolu Yakası Nakliyat Firması

İstanbul bir metropol şehridir. Anadolu ve Avrupa yakasını birleştiren en kalabalık şehirlerden biridir. Bu nedenle taşınma yoğunluğu çok fazla yaşanır. Biz de kurumsal bir firma olarak her iki yakada da var olan şubelerimizle nakliyede hızlı çözümler sunmaya çalışmaktayız. Anadolu yakası nakliye her zaman profesyonel, her zaman çözüme odaklı ekiplerden oluşur. Taşımacılık konusunda alternatifler sunarak; eşya paketlenmesinden taşıma aracına kadar her detay kontrol altındadır.

İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat
Anadolu Yakası Nakliyat Fiyatları

Nakliye sektöründeki tecrübeli yıllarımıza dayanarak,

✅ Eşyalarınızın paketlenmesi,

✅ Eşyalarınızın kategorilere ayrılması,

✅ Doğru montaj ve de montaj işlemleri,

✅ Doğru taşıma aracına yüklenmesi

✅ Deneyimli personel gibi özelliklerimizle Anadolu yakası şubelerimiz sizlerin hizmetindedir. Hizmetimiz kalite olduğunda sizden aldığımız memnuniyet reaksiyonu bizim için çok iyi bir referans olmaktadır.

Ev taşımak son derece ciddi bir iştir. Bunun bilincinde olan Anadolu yakası nakliyat firmaları da sektörde şu an kalabilenlerdir. Biz de bu bilinçte olduğumuzdan nakliyeye başlarken her adımımız program dahilindedir. Eşyalarınızı gözden geçirir, paketlenme kararlarını alır, hassas eşyaları belirler, buna göre personelimizi görevlendiririz. Taşımacılık her iki taraf için de memnuniyet duygusunu ön planda olması ile niyetlenen bir hizmettir.

İstanbul Anadolu yakası nakliyat haftanın her günü belirlenen kriterlere uygun fiyatlandırmalarla ya da indirimlerle gerçekleşir. Fiyatlandırmalar hizmet anlayışının geniş bir yelpazede olması kapsamında değişir. Sektör iyi ve kaliteli işleri destekler, ayakta durmasını sağlar. Korkmazoğlu Nakliyat bunlardan biridir.

Anadolu yakası şubelerimiz her gün iş ya da tayin gibi birçok nedenden dolayı taşınma gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır. Artık konu bir yerden bir yere taşınma olunca nakliyat firmaları ile anlaşılmakta, böylelikle işin stresinden uzak kalınmaktadır. Ne paketleme sıkıntısı ne yerleştirme ne de taşıma sıkıntıları söz konusudur.

En iyi nakliye hizmeti veren kurumsal bir firmayız. Anadolu yakası nakliyat kapsamında da verdiğimiz kaliteli hizmete karşılık fiyatlar bakımından da dikkat çekiciyiz. Biz bu sektörde ekonomik anlayıştan en baştan beri ödün vermedik ama hep kaliteli iş dedik. Fiyatlar söz konusu olduğunda yapacağımız ücret belirlemesini hep ekspertiz sonrasına bıraktık. Bu hizmet-fiyat dengesinin bir göstergesi oldu. Bu anlayışımız yıllar boyunca da benimsendi. Anadolu yakası evden eve nakliyat fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

Anadolu nakliyat ücretleri oda sayısına, eşya miktarına göre belirlenir.Anadolu yakası içerisinde 1+1’den 3+1’e kadar bir fiyat çizelgemiz mevcuttur. Bu konu hakkında bilgilendirmeyi irtibat sağlayarak öğrenebilirsiniz. Yaşanan ülke ekonomisindeki oynamalar neticesinde bu fiyatlar da değişimler olabilmektedir. Ancak biz her zaman olumlu yaklaşımımızla yanınızdayız.

Anadolu yakası nakliyat firmamız birçok şubesiyle İstanbul’un her ilçesinde hakimiyet kurmuştur. İkamette bulunduğunuz yerde bizimle irtibata geçmeniz halinde artık sonucu görebilirsiniz; nakliye bizim işimizdir.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Not: Fiyatlar eşya durumuna göre ve kat oranına göre değişiklik gösterebilir.

Semtler1+1 Ev Eşyası2+1 Ev Eşyası3+1 Ev Eşyası
Adalar Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Ataşehir Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Beykoz Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Çekmeköy Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Kadıköy Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Kartal Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Maltepe Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500₺
Pendik Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Sancaktepe Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Sultanbeyli Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Ümraniye Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Üsküdar Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Tuzla Nakliyat Fiyatları5500 ₺7000 ₺9500 ₺
Anadolu Yakası Nakliyat Fiyatları

Neden Biz?

✅ Çünkü tecrübeliyiz.

✅ Çünkü sektörde istikrarlıyız.

✅ Çünkü uygun fiyat ve beraberinde kaliteli hizmet veririz.

✅ Çünkü uzun yıllara dayanan bir geçmişimiz var.

✅ Çünkü oturmuş bir kadroya sahibiz.

✅ Çünkü cazip olan evden eve nakliyat fiyatlarımız var.

Anadolu Yakası Nakliyat Hizmetimiz

Anadolu yakası nakliyat, nakliye işlemlerinin her aşamasında titizlikle çalışır. Taşıma işleminin ev ya da ofis olsun fark etmeden eşyaların dikkatli taşınması nakliyenin en başında sorun çıkmamasını sağlayan durumdur. İstanbul’un hemen her ilçesinde ulaşabileceğiniz gibi biz firmamız, Anadolu ilçesine hizmetlerimizde her zaman hazırız. Hızlı bir hizmet ağımız mevcut olup, ustalarımız ve personellerimizle birlikte kriterlerimizden ödün vermeden taşınmayı gerçekleştiririz.

Anadolu yakası evden eve taşımacılık profesyonellik ve tecrübe örneğidir. Ekibimiz sayesinde yaşam alanlarınızdaki tüm eşyalarınız güvenle taşınır. İşimizde hızlılık önemli bir detay olduğundan bu farklılığımızla kurumsallaştığımız gerçeği de ortadadır. Ekiplerimiz nakliye aşamalarındaki her hususa ayrı bir titizlik gösterir. Kalite kaçınılmazdır.

Kaliteli hizmet sunan Anadolu yakası nakliyat firmaları birtakım özellikleri taşıyarak kendileri belli ederler. Bu özellikleri bilerek nakliyat firması ile anlaşmak alınacak hizmetten de bir o kadar memnuniyet duymayı sağlayacaktır.

 • Kaliteli hizmeti veren Anadolu yakası nakliye firmaları müşterileri çok iyi dinleyerek onların ihtiyaçlarını belirler ve bu doğrultuda harekete geçerler.
 • İyi bir nakliye firması taşıyacağı eşyaları yerinde görerek detaylıca tüm ayrıntıları öğrenmek ister. Taşıma esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak ve en az hata için olabildiğince hassas davranırlar.
 • Kendilerine güvenen ve taşınacak olan eşyaların sorunsuz bir şekilde nakliyesinin yapılacağına dair sözleşme hazırlayarak garanti verirler.
 • İşini hakkıyla yapan Anadolu yakası nakliyat firmaları kendilerine ait internet siteleri ile verdikleri hizmetler hakkında detaylıca bilgi verirler. Firma hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler internet sitesi aracılığıyla birçok bilgiyi öğrenme imkânı bulurlar.
 • Kaliteli firmalar yaptıkları işe ciddiyet katarak sadece işe odaklanırlar. Diğer firmalarla iyi ya da kötü bir kıyaslamaya gitmezler. Bu onların farkını ortaya koymaktadır.
 • Nakliyat işlemini gerçekleştiren tüm ekip sigortalı çalışan olup, gerekli sertifikaları almış, belli bir eğitimden geçmiş yetkin ve donanımlı kişilerden oluşur. En az hata, mümkünse hiç hata prensibiyle çalışırlar.
 • Nakliyatı gerçekleştirilen eşyaların paketlerinin tek tek açılarak kontrollerinin sağlanması, yine işini özveriyle yapan firmaların özellikleri arasında yer almaktadır.
 • İyi bir Anadolu yakası ev taşıma firması için her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetidir. Gerek olumlu gerekse olumsuz görüşleri dikkate alarak bu doğrultuda hizmetlerine devam ederler. İyi yorumlar Anadolu yakası evden eve taşıma firmaları için itibarı artırırken, olumsuz yorumlar doğruyu bulmak adına önemli bir araç olmaktadır.

Taşımacılık sektöründe güven faktörü en önemli noktadır. Sizlerin nakliye esnasında karşı tarafında bulunan nakliye firmasına da güvenmek istemesi en olası durumdur. Sektörümüz elbette ki üstü çizilebilecek karakterde firmaları da barındırır. Bu noktada önerimiz bilgi birikimi olan profesyonel kişilerle yola çıkmanızdır. Evden eve nakliyat platformlarından uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Eşyaların taşınması esnasında değerli eşyalarınızı eğer isterseniz depolama hizmetimizde bulunmaktadır. Biz nakliye işlemi esnasında en baştan en sona kadar sorunsuz hareket edebilme amacını taşıyoruz. Anadolu yakası nakliyat firmamız sadece sizi düşünmektedir. Neden mi? Kusursuz hizmet almanız için, iyi yaklaşımlı çalışma arkadaşlarımızla iletişim için, eşyalarınızın uygun paketlenmesi için, sıfır risk politikası ile karşı karşıya kalmanız için.

1) Profesyonel Eşya Taşıma 

Anadolu yakası ev taşıma profesyonel taşımacılık konusunda uzman olan personelle çalışır. Böylelikle evden eve taşımacılık ya da ofis taşımacılığı gibi detaylı bir taşımacılık hizmeti olsun personel ve ekipmanlar son derece önemlidir. İyi ekipman ve konusunda uzmanlık eşittir profesyonel taşımacılıktır.

2) Uzman Ekip

Nakliyenin her aşaması kendi arasında detaylanır. Bir ekspertiz personeli bile konusunda deneyimli olması gerekirken montaj ve de montaj işlemleri ile uğraşan da konu hakkında tecrübeli ve bilgili olmalıdır. Anadolu yakası nakliyat firmamızda çalışan personeller yıllar bu hizmette bulunmuş kişilerdir.

3) Mobilya Montaj ve De montajı

Nakliyede mobilya söküm işlemleri yani montaj ve de montaj işlemleri işin belkemiği noktasıdır. Ve kesinlikle profesyonel kişilerin yapması gereken bir iştir. Taşınma sırasında eğer personelleri arasında konusunda kalifiye bir eleman yoksa iş aksamaya başlar. İşin aksaması demek bütün günün planının alabora olması demektir.

4) Anadolu Yakası Nakliyat Alanında Ekspertiz

Ekspertiz hizmetimizde ücretsiz bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Nakliyat işi için eksper çok önemlidir. Çümkü net bir ücret için ekspertiz raporu gerekmektedir. Firmamız sizlere talep ettiğiniz zamanda en kısa zamanda ekspertiz yollamaktadır. Her zaman müşterilerimizin isteklerini önemsemekteyiz.

Anadolu Yakası Nakliyat Fiyatları Hakkında Sorular

Firmalar arasında nakliyat ücretleri neden değişmektedir?

Sektörde belgesiz ve sigortasız eleman çalıştıran firmalar ile taşıma belgesi olan firmalar arasındaki farktan kaynaklanmaktadır. İşini hakkıyla yapan firmaların ücret seçeneği bellidir. Ama korsan firmalar ise en ucuz nakliye ücreti sunarak müşteriyi kandırma peşindedir. Taşıma günü zaten o ücretin üç katını müşteriden istemektedir.

Eşya taşıma hizmetinizde paketleme yapıyor musunuz?

Evden eve taşıma da eşya paketlemesini uzman ekibimiz yapmaktadır. Sizlere en iyi paketleme ürünlerini yollamaktayız. Eşyalarınızın herhangi bir zarar almaması için sağlam bir ambalajlama yapılmaktadır.

Nakliye ücretler konusunda net bir fiyatı nasıl öğrenebilirim?

Bu konu hakkında net bilgi için ekspertiz raporu lazımdır. İsterseniz online olarak eşya resimlerini yollayıp ücreti de öğrenebilirsiniz.