Akvaryum Taşıma

Müşterilerimizin bazıları hobi olarak evde besledikleri balıklarının taşıma hizmeti yapılabilir mi veya hizmetin nasıl gerçekleştiğini merak etmektedirler. Korkmazoğlu Nakliyat firması olarak sektörde yıllardır taşıma hizmetini en iyi şekilde sizlere her alanda sunmaktayız. Gün geçtikte gelen talepler ile beraber bizlerde sizlere en iyi akvaryum taşımacılığı hizmetini sunmak için birçok çalışmamız mevcuttur.

Akvaryum Taşıma Fiyatları
Akvaryum Taşıma

Sizlerin değerli canlılarını herhangi bir hasar görmesini engelleyerek taşıyabilmek bizlerin görevidir.  Bu hizmeti müşterilerimize sunarken tamamen alanında çalışmış ve müşteri memnuniyetini önemseyen ekip arkadaşlarını bünyemizde bulundurmaktayız.

Akvaryum taşıma hizmetini sizlere uzman ekibimiz ile yüksek hassasiyetle sunmaktayız. Öncelikli olarak akvaryum boyutlarını ekiplerimiz tarafından ölçülerek gerekli olan malzeme ölçüleri alınmaktadır. Alınan ölçülere göre strafor köpük ile donatılmış özel bir kutu veya ahşap kutu getirilmektedir. Bu kutular genel olarak bizlerin önceden standartlara göre hazırladığı biçimde bulunmaktadır. Getirilen özel strafor kaplı kutuya balıklarınız özel olarak başka muhafaza kutularına alınır ve içerisinde ki su damacanalara yerleştirilmektedir.  

Böylelikle içeresinde bulunan faydalı bakteriler kaybedilmeden yeni evinize götürülmektedir. İçerisinde belirli miktar su bırakılır. Bir miktar su bulunan akvaryum özel kutuya yerleştirilerek sağlama alınmaktadır. Balıklarını tamamen yolculuk boyunca herhangi bir zarar göremeyecek şekilde korunmaktadır. Koruma sağlanan balıklar gidilecek olan mesafeye bağlı olarak değişkenlik gösteren sistemler ile taşınmaktadır. Müşterilerimizin balıklarını tamamen akvaryum taşımacılığı bu maddeler ile sınırlandırmak mümkün değildir tamamen büyük dikkatler isteyen ve özenle yapılması gereken bir hizmettir.

Balıkların taşınması firması olarak sizlere uzman ekibimiz ve tamamen alanında tecrübeli olarak bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Tüm akvaryum sahibi taşıma hizmeti arayan müşterilerimizi firmamıza bekler ve güvenilir hizmetimizi sunmaktan gurur duyarız.

Büyük akvaryum taşıma hizmeti tamamen sektörde kaliteli olarak sunduğumuz birçok müşterimizin bizlerden memnun kaldığı bir alandır. Sizlerde evde gözünüz gibi baktığınız ve zarar gelmeden yeni evinize götürmek istediğiniz canlıları özenle sizler için taşımaktayız. Yapılacak olan işlemler için tamamen en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve özenle hizmet etmekteyiz.

Sektörde olan firmaların çoğu halen akvaryum taşıma hizmeti vermemektedir. Alanında ilkleri her daim başaran ve girdiği alanda en çok tercih edilen evden eve nakliye firması olarak müşteri memnuniyetini arttırmak için çabalamaya devam etmekteyiz. Evden eve taşıma ve akvaryum hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme için sizleri firmamıza beklemekteyiz.

Akvaryum taşımasında firmamız istatistiklerde Anadolu yakasında Maltepe evden eve nakliyat ve Avrupa yakasında Sarıyer evden eve nakliyat hizmetinde  en çok taşıma gerçekleştirmiştir.