Adalar nakliyat firmamız, yasal prosedür doğrultusunda hizmetler vermekte, kurumsal taşımacılık yapmaktadır. Bir iş yerinde ihtiyacınız olan taşımacılık faaliyetlerini en iyi çözümlerle sürdürüyoruz. Bir ofis düşünülürse, içindeki mobilyalar, dosyalar, bilgisayarlar, mutfak malzemeleri bütün olarak taşınacağında ideal çözümler elde edilir. Bu malzemelerin bütünsel olarak gideceği yere götürülmesinde destek olan nakliye ekibimiz, ilkelerinden ödün vermeden Adalar evden eve nakliyat işini yapar.  

Adalar Nakliyat Fiyatları
Adalar Nakliyat

Ofis içerisinde bulunan her alanda doğru paketleme yapılmakta, söküm montaj işlemlerine de önem verilmektedir. Bir eşyanın sökülmesi ve montajı, taşıma işlemlerinde son derece önemlidir. Çünkü yer kazanmak araç içinde kritik bir konu olduğundan bu yapılır. Tabi sadece bu söküm montaj gerekçesi değildir. Malzemelerin, eşyaların zarar görmemesi için bu tür uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bir büyük kütüphanenin onlarca rafı olduğu düşünelim. Bu raflar, teker teker ayrılmazsa, bütün şekilde hem kapıdan zor sığar hem de araç içine zor yerleşir. Başka eşyalara yer kalması ve düzgün bir taşıma yapabilmek adına Adalar evden eve nakliye firmamız hassas davranmaktadır. 

Vitrinlerin sökülmesi, cam olan malzemelerle daha çok alakalıdır. Bir vitrin camı öylece araca konamaz. Çünkü hemen kırılacaktır. Üzerine streç ve kabartmalı örtüler örterek sarma işlemleri yapmaktayız. Beyaz eşyalar da dahil olmak üzere ağır ve sağlam malzemelerinizin paketlenmesini sağlıyoruz. Paketlemeleri kendiniz yaparken dikkatli olmalı ve kırılacak yazılarını unutmamalısınız. Örtü ve paketlemeden emin olamadığınız eşyalar varsa bizden ek paket taleplerinde de bulunabilirsiniz. Hangi alanda nasıl bir malzeme olacaksa en doğru çözümü sağlamak adına baştan sona titiz şekilde hizmet veriyoruz. Adalar nakliye firması olarak sürücü belgelerimiz, kalite belgesi ve nakliye için gerekli muayeneleri eksiksiz şekilde tamamlamaktayız. Araçlarımız hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye düzeyinde başarılı şekilde yolculuğu tamamlamaktadır. Uzun yol nakliyatların da sürücülerimiz gece de devam etmek üzere yedekli şekilde vardır. Her biri alanında tecrübeli kişiler, taşıma hizmetlerini de dikkatle yapar. Evden eve nakliye hizmetimizde her zaman profesyonel çalışma stilini uygulamaktayız. Her zaman müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaktayız. 

Adalar Nakliye Fiyatları  

Adalar nakliye fiyatları konusunda net bir fiyat vermemiz için eşyalarınızın resimlerini görmemiz gerekecektir. Fiyatın belirlenmesinde eşyanızın durumu belirlemektedir. Eşya taşıması, temel demirbaş malzemelerin nakledilmesi adına sıkça başvurulan bir işlemdir. Adalar evden eve nakliyat fiyatları taşınacak malzemelerin ne kadar fazla olduğu, hangi malzemenin nereye götürüleceği ve asansör hizmeti gibi kriterlere göre değişmektedir. Uzak mesafe şehirler arası taşımacılık genellikle daha yüksek fiyatlardan hesaplanır, çünkü yakılan yakıt miktarı daha çoktur.

Ofisleriniz yüksek katlardaysa ve yer değişimi gerekliyse asansörlü nakliyat yaptırabilirsiniz. Zamandan ve enerjiden tasarruf edebileceğiniz bu hizmetlerde başarılı sonuçları kısa sürede sağlarsınız. Zemine sabitlenen asansörlü araçlar, kumanda dilerek eşyaların nakledilmesinde etkilidir.  Büyük ada nakliyat, Heybeli ada nakliyat, Burgaz ada nakliyat, Kınalı ada nakliyat hizmetlerini en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Firmamızın işini meslek edinmiş Adalar evden eve nakliyat elemanları, eşyaları kısa sürede yeni adrese indirdikten sonra, ikinci aşamada isteğe bağlı bir şekilde ev içerisinde eşyaları düzenlemektedir. Güvenli nakliye hizmetimizin bir parçası olan ev içerisinde eşya düzenleme işlemi, sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Sözleşmede ‘eşya düzenleme’ maddesi varsa, bu konuda deneyimli elemanlarımız kısa sürede taşınan eşyaları kolaylıkla düzenlemektedir. Eviniz veya ofisiniz taşınacaksa, bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin. Sizin için güncel ve etkili yöntemleri bir arada sunmaktayız. 

Adalar Evden Eve Nakliyat Firmaları  

Adalar evden eve nakliyat firmaları bünyesinde yaşam alanlarınızın kolayca yer değiştirmesini sağlamaktayız. Evden eve taşımacılık aşamalarında başta sizden bir talep gelir. Size ekibimiz ne tür malzeme taşınacağı ve nereye gideceği gibi konularda bilgi sorar. Ne kadar malzemeniz olduğu bu aşamada büyük önem taşır. Çünkü araç temini buna göre yapılacaktır.  Bunun dışında sokağa ve bina dibine araç girişi konusunda sorun olup olmadığı hakkında da bilgi alınabilir. Müşterilerimiz bu konuda zorluk olması halinde baştan bilgi vermelidir. Çünkü izinlerin alınarak araç parkı yapılabilir. Yoldan geçen diğer araçları engelleme durumu olursa bu bildirilmesi gereken bir durumdur. Nakliye firmamızda araç geleceği zaman size önceden bildirilmektedir. Bu işlemde kolilerinizi hazırlamanız ve paketlemenizi tamamlamak bizim işimizi kolaylaştıracaktır. Fakat tüm eşyalarınızı çizilmeyecek ve zarar görmeyecek biçimde yeniden sağlıklı şekilde paketliyoruz.  Araç gelince eşya sayısına göre personelle taşıma işlemleri tamamlanır. Sizin tarafınızdan verilen adrese gidilecektir.  Adalar nakliyat hizmetimizde uzman kadromuzla iş yapmaktayız.

Bazı müşterilerimiz parça taşımacılığı hizmeti alabilmektedir. Örneğin bir iki koli, çuval olan bir müşterimiz için büyük araca gerek olmadığından Adalar parça taşıma hizmetleri verilir. Aynı yöne giden büyük araçların içine küçük parçalar halinde yerleşim düzeni kurulur. Farklı müşterilerin eşyaları karışmadan bu şekilde nakledilmiş olur. Parça taşımacılığı hizmetlerinde fiyatlar daha uygundur. Kiralanan araç içinde kaplanan yer ve gideceği yere göre bir netlik kazandırılır.  Verdiğimiz hizmetlerde eşya taşımacılığı gibi çeşitli çözümleri de bulabilirsiniz. Bu hizmetler, eşyalarının fazla olanını bir yerde güvenli şekilde bekletmek, isteyenler için önemlidir. Ofis malzemelerinden bir kısmını atarak yenilerini almak isteyebilirsiniz. Atmak yerine depo alanında saklayabilirsiniz. Bazen bir iki sene boş eve kira vermemek için de eşya depolama alanlarımızı kullanabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerimizde dışarıdan gelen güneş, yağmur, nem gibi kötü koşullardan soyutlanan bir bekleme alanı vardır. Dilerseniz eşyalarını depomuza getirirken bize eşlik edebilirsiniz. İstanbul nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz. https://korkmazoglunakliyat.com/istanbul-nakliyat/