Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar evden eve nakliyat artık günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir. Nakliyat sektörü güveni, kaliteyi, saygıyı prensip edinmelidir. Bu çizgide ilerleyen her nakliyat firmasının müşterileri de nakliyat konusunda kaygıdan ve korkudan uzak olacaktır. Adalar evden eve nakliyat olarak bu rahat ifadeyi deneyimli personellerimizle ve yıllara dayanan tecrübemizle ve sunduğumuz kaliteli hizmetimizle kullanabilmekteyiz.

Evden eve nakliyat şehir içinde bir ilçeden başka bir ilçeye olabildiği gibi Adalar’da ikamet edenler için de aynı şekilde ve planda söz konusu olmaktadır. Adalar evden eve nakliye en az 2 gün sürer. Bunun da sebebi yapılması gerekli olan prosedürlerin gerçekleştirilmesidir. Adalar evden eve nakliyat olarak bizimle irtibata geçmenizle birlikte hemen ekspertizimiz eşya tespiti yapar ve uygun taşınma planını oluşturmaktayız. Adalara olan nakliyenin başlaması için başvurular aşamasına geçmekteyiz.

Adalar denildiğinde; başta Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedef Adası gelmektedir. Adalar evden eve nakliyat firmaları öncelikli olarak Adalar Belediyesinden taşınma gününden en az 1 hafta öncesinden gün alınması sağlanır. Gün alımından sonra eşyalar akşamdan yüklenir böylelikle feribot saatini kaçırma telaşı yaşanmaz. Sabah saatlerinde adaya geçme tamamlandıktan sonra artık eşyaların nakliyesi kısmı başlayabilir.

Adalar Ofis Taşıma

Adalar evden eve nakliyat kadar ofis taşıma hizmeti de son derece ihtiyaç halinde olmaktadır. Ofis taşımak demek konusunda deneyimli personeller demektir. Ofis mobilyaları ve ofis demirbaş eşyaları çok daha hassas parçalar olduğundan doğru paketleme sonrasında araca yüklenmesi yapılır.

Adalar evden eve taşımacılık için adalara vapur ile nakliye aracı ile geçişi sağlanır. Alınan izin ve gün içerisinde; arabalı vapur için gerekli ücretler ödenir. Adalara eşya taşınması yapılabilmesi için nakliye firmasının ruhsat ile birlikte adaya kayıt yaptırması gereklidir aksi takdirde taşınma gerçekleşmesi olamaz. Aracın büyüklüğüne göre vapurla geçiş ücreti değişkenlik gösterebilmektedir. Adalar’a taşınma durumunda sadece sabahları 9:00 da ve akşamları 18:00 de kamyon girişi yapılabildiği için taşınma aynı gün gerçekleşemez.

Adalar bölgesinde olan ya da yeni taşınmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçları için nakliye araçlarımız büyüklü- küçüklü farklılıklar göstermektedir. 2 gün süren Adalar nakliyat hizmetlerinin aslında 1.günü tamamen prosedürlerin uygulanmasından yanadır. Belediyeden alınması gereken izinler sonrasında iş taşınma aşamasına gelebilir. Önceden sıra almak, feribot harcı bunlardan bazılarıdır.

Adalar’a Nasıl Eşya Taşınır?

Adalara eşya taşımak için belediyeden taşınma izni alınması gereklidir. Taşınması gereken eşyaların m3 boyutunun belirlenmesi için ekspertiz hizmeti gerçekleştirilir. Sonrasında da bu hacme göre Adalara gidecek olan nakliye aracının boyutu belirlenmiş olur. Bu boyut nazarında feribottan sıra alınarak gerekli harç ödemesi yapılır.

Ada Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Adalar evden eve nakliyat fiyatları kuşkusuz şehir içi ilçe nakliyelerine göre farklıdır. Çünkü bir deniz vasıtası, gerekli izinlerin alınması için uygulanan prosedürler ve 2 günlük bir çalışma söz konusudur. Bu detaylar fiyata yansır. Konu hakkındaki bilgilendirmeler zaten nakliye firmasınca ekspertiz hizmeti sınırları içerisinde iken verilir.

Adalara az sayıda eşya da taşıtabilirsiniz. Bu ihtiyacınız halinde de küçük nakliye araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Az eşyalı Adalar nakliyat işlemleri aynı zamanda ucuz nakliye fırsatını da kazandırmış olur. Adalar’da oturuyor olup da eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu noktada hemen en güvenli sistemle korunaklı olan nakliyat ambarında eşyalarınız depolanır.

Adalar Evden Eve Nakliyat Firması

Adalar nakliye şirketi olarak gerek araçlarımızla gerek kadrolu personellerimizle, en iyi hizmeti sunmaya ve müşteri memnuniyeti kazanmaya yıllardır önem verdik. Adalar ev taşıma talepleriniz genelde parça eşyalar, ya da tam taşınma şeklinde olabilmektedir.

Biz de bu ihtiyaca göre düşük maliyetlerle sorunsuz bir taşımayı hedefleyen bir firmayız.  Adalar nakliye hizmetlerimizde yaşam alanlarınız en az sizin kadar bizim açımızdan da önem taşır. Bu da demektir ki, çizilmeden, kırılmadan çeşitli ambalaj parçaları kullanarak paketleme yapılır, mobilya ustalarımızca montaj işlemleri gerçekleştirilir. Kırılacak eşyalarınız mı var? Her biri özel kağıt ve baloncuklu patpat sargılarla ambalajlanır, kolilere dizilir.

Adalar nakliyat firması olarak tüm nakliyat alanlarında geniş kapsamlı bir şekilde nakliye hizmeti sunmaktayız. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik; size ve eşyalarınıza verdiğimiz değerdir. Bu değer kapsamında hep bir adım önde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Adalar’a yapılan nakliye hizmetlerimiz sigortalıdır. Nakliyat sigortası yapıldıktan sonra nakliye işlemine başlanır. 

Korkmazoğlu Nakliyat olarak adalara nakliyat hizmeti şehir içi nakliye hizmetinden farklı değildir. Güvenli ve garantili olarak izinli taşıma hizmetlerimizle sektörün köklü firması olmamızın verdiği misyonla Büyükada, Heybeliada, Bozcaada, Kınalıada her yerde imzamızla varız.

Adalara taşınma hizmetlerinde izin prosedürleri büyük önem taşır. Bu prosedürleri eksiksiz gerçekleştirebilmek de profesyonel bir nakliye firmasının işidir. Bugüne kadar özellikle Büyükada’daki nakliye çalışmalarımız son derece yoğundur. Taşıma yanı sıra Adalar halkı için en çok tercih edilen Adalar evden eve nakliyat şirketleri olarak depolama firmalarından da biriyiz.

Adalar Evden Eve Taşıma Fiyatları

Taşınırken fiyat kuşkusuz en önemli detaydır. Almanız gereken ücretsiz bir ekspertiz hakkınız vardır. Bu ön görüşme sonrasında ilgili firmadan kriterleriniz çerçevesinde fiyat verilir. Doğru fiyat doğru yapılan raporlama ile olur. Biz de uygun fiyat ve profesyonelce taşınma vardır.

Büyükada’da ister ada içerisinde ister dışarıdan adaya evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un 3. büyük adası olan Burgazada’nın o dikkat çekici köşk ve yalıların taşınmada yine yanınızdayız. Sedef Adası İstanbul’un en küçük adasıdır ama biz burada da nakliye işlerimizle dev adımlar atmaktayız.

Adalar nakliyat firmaları arasında seçim yapmak durumu sizlerin inisiyatifindedir. Ev taşımacılığı ister şehir içi ister şehir dışı olsun özen gösterilmesi gereken bir sektördür. Seçim yapma zorunluluğunu taşıdığınız bu anlarda biz diyoruz ki; uzman ekip mi arıyorsunuz? Profesyonel nakliye, teknolojik detaylarla birleşsin mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Sektörün doğru ismi olmamız nedeniyle tüm eşyalarınız profesyonel şekilde taşınır.

Evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan biriyiz.  

 • En uygun fiyat garantisi
 • Sigortalı eşya taşıma
 • Güvenli ambalajlama
 • Ücretsiz ekspertiz
 • Adalar evden eve nakliyat alanında lider marka
 • Heybeliada Nakliye
 • Büyükada Nakliye
 • Kınalıada Nakliye
 • Sedefadası Nakliye
 • Sivriada Nakliye
 • Yassıada Nakliye
 • Adalara ev eşyası taşıma
 • Ada evden eve nakliyat hizmeti gibi işlerinizi titizlikle yerine getirmekteyiz.

Adalar Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Adalar evden eve nakliyat nasıl gerçekleşir?

Adalar evden eve nakliyat için adalara vapur ile nakliye aracımız geçiş sağlar. Bu geçiş için Adalar Belediyesinden önceden izin alınır. Arabalı vapur için bir ödeme söz konusudur. Eşyaların taşınması için sabah feribota binilmiş olması gereklidir.

Adalar nakliyat hizmetlerini kim takip eder?

Adalar nakliyat hizmetleri kapsamındaki tüm işlemleri ilgili nakliye firması takip eder. Firma mutlaka ruhsat ile kayıt yaptırmalıdır aksi takdirde taşınma gerçekleşemez.

Adalar için vapurla geçişlerin ücreti ne kadardır?

Adalar için vapur geçişleri araç büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Eşyanın yoğunluğu da belirleyicidir.

Adalar’a her gün nakliye yapılabilir mi?

Adalar’a her sabah 9:00 akşamları 18:00 itibari ile giriş yapılabilir. Ancak aynı gün taşıma gerçekleşmez.

Adalar evden eve nakliye esnasında nakliye sigortası yapılıyor mu?

Eşyalar eski yaşam alanından yeni yaşam alanına taşınmasına kadar sigortalı bir şekilde güvence altında taşınır. Korkmazoğlu Nakliyat olarak bu hizmeti sunmaktayız. Adalar evden eve nakliye firmasının tüm personeli, tecrübesi sayesinde sıfır risk ile en ufak eşyanızın bile zarar görmemesi için önlemler alarak taşımayı gerçekleştirir. Bizim için müşteri memnuniyeti esas olandır. Ve işin sonunda her zaman dediğimiz gibi nakliye bizim işimizdir.