Acıbadem Evden Eve Nakliyat

İnsanların bir haneden başka bir haneye gitme halleri gerek keyfi gerekse zorunluluktan olabilmektedir. Bu ihtiyaç hali dolayısıyla beraberinde eşyalarında nakliyesi anlamını taşır. Bütün bunlar kapsamında oluşan sektör denakliye sektörüdür. Biz Acıbadem evden eve nakliyat şirketi olarak bu sektörün içinde olmaktan; nakliye ihtiyacı yaşayan her bireyin yanında olmaktan dolayı son derece mutluyuz.

Acıbadem evden eve nakliye hizmetlerinde en iyi kurtarıcıyız. Çünkü taşınmak sıkıcı olduğu kadar, yorucu ve bir o kadar da stres topu haline dönüşmede etkilidir. Ancak karşınızda güvenilir bir firma varsa; taşınma keyif haline gelir. En iyi ve en güvenilir firmalardan biri de Acıbadem nakliyat biziz.

Evden eve nakliyat sadece eşyaların bir yerden bir yere taşınması kadar basit bir yaklaşım değildir. Beraberinde özel teknik beceri ve donanımla birlikte öncesi, ortası, sonu yoktur tam bir bütündür.Nakliye sektöründe en çok ihtiyaç duyulan evden eve nakliyattır. Şehirden şehre; ilçeden ilçeye çeşitli nedenlerle taşınma gereksinimi vardır. Acıbadem nakliye her zaman yanımızdadır.

Acıbadem evden eve nakliyat aşamalarını böyle sıralamaktayız.

 • Ekspertiz hizmeti
 • Eşyaların de montajı
 • Eşyaların paketlenmesi
 • Eşyaların kolilenmesi
 • Nakliye aracına taşınması
 • Yeni adreste montajı
 • Anahtar teslim
 • Acıbadem evden eve nakliyat hizmetinin tamamlanması

Evden eve nakliyat ihtiyacı doğduğunda; ihtiyaç sahibinin yapması gereken ilk şey kaliteli ve güven veren bir firma ile anlaşması olmalıdır. Taşımacılıkta ihtiyaç şehir içi olduğu gibi şehirler arası da mümkün olabileceğinden güven faktörü çok önemlidir. Özellikle nakliye şehirler arası olunca nakliye firması için en önemli nokta yakıttır. Bu da nakliye fiyatlarını etkileyen bir kriterdir.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliye sektörü başlı başına deneyime ve profesyonelliğe ihtiyaç duyulan bir iş koludur. Alınan hizmet boyunca ”eşyalarınız eşyalarımızdır” misyonu ile hareket edilir. Öncelikli olarak sigortalanan eşyalarınız garantide olur ve deyim yerindeyse gözünüz arkada kalmaz. Her adımımız tecrübe ve profesyonellik kokar. Bu da Acıbadem evden eve taşıma olarak farklılığımızın göstergesidir.

Acıbadem ev taşıma firması olarak kriterlerimize gelince; bizim için her şeyden önce önemli olan planlı çalışma sistemimiz içerisine, sizi sadece misafir olarak dahil etmektir. Yapılan ekspertiz hizmetimizde kat sayınız, oda sayınız, eşyalarınızın miktarı, çalışılacak kişi sayısı, teknolojik kullanımlarınız dahil olarak bir belirlenme yoluna gidilir. Bir sonraki aşamamız artık nakliye günü buluşmaktır.

Nakliye gününde verilen saatte Acıbadem evden eve nakliye firması tarafından kapınız dakikasında çalınır. Daha önceden programlandığı gibi ambalajlamalar ve eşya cinsine göre kolilemeler personelimizce özenle gerçekleştirilir. Nakliye aracına yüklenme işinde gerekirse asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz kullanılır böylelikle hem çok daha hızlı ve hasarsız bir nakliyeyi tamamlamış oluruz.

Evden eve nakliyatta son teknoloji asansörlü taşımacılık sistemi aktif olarak tercih sebebidir. Eşyaların hasar görmeden, insan gücünü çok fazla kullanmadan ve zamandan tasarrufla gerçekleşmesini sağlar. 

Acıbadem eşya taşıma hizmeti sırasında taşınmanın en önemli kısmı olan doğru ambalajlama bazen müşterinin kendi inisiyatifi ile taraflarınca yapılması yönünde olabilmektedir. Bazıları ise bunu doğrudan firmaya bırakırlar. Bizim de size önerimiz Acıbadem ev taşıma olarak her zaman bu yöndedir. Zira eşya paketlenmesi çok önemlidir.

Acıbadem evden eve taşımacılık kapsamında şehirler arası nakliyat uygun araç çeşitleri ile en profesyonel şekilde gerçekleşmektedir. Araçlarımız taşıma konusunda teknolojik açıdan tam donanımlıdır. Araçlarımızda asansör sistemleri özellikle şehirler arası nakliyeler için olmazsa olmaz bir ayrıntıdır.

Acıbadem nakliyat bünyesinde parça eşya veya diğer adıyla parsiyel taşımacılıkta siz müşterilerimizin hizmeti dahilindedir.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları kriterleri;

✅ Tüketilen yakıt

✅ Çalışan sayısı

✅ Gidilen mesafe

✅ Kullanılan teknolojik araçlar

✅ Sigorta bedeli

Nakliyede fiyat belirlenmesi genel olarak eşyaların nereden nereye götürüleceği yani mesafe en önemli yer tutar. Sonrasında harcanacak yakıt miktarı önemli bir husustur. Nakliye firmasının konusunda uzman ve profesyonel olması hem işin doğru ve sorunsuz işlemesini hem de doğru bir fiyat belirlenmesi yapılmasında etkili olacaktır.

Hayatın içinde neredeyse hemen her gün birçok insan taşınmak için nakliyeye ihtiyaç duymaktadır. Var olan eşyalar o insanlar için önemli olduğundan bu süreçte zarar görmesini istemezler. Taşınmak gerçekten zor ve stresli bir dönemdir bu konuda Acıbadem evden eve nakliyat firmaları devreye girer ve yardıma koşma pozisyonuna girerler.  Müşterilere sunulan çok sayıda hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle kurumsal anlamdaki tüm hizmetlerimizden geri dönüşler son derece faydalı yöndedir.

Nakliye hızlı büyüyen sektörlerin başında gelmektedir. Bu hızlı büyüme ve gelişme de doğal olarak sektörde ciddi bir rekabet ortamını ortaya çıkarmaktadır.

Rekabet güzeldir ancak kalite düşünce işte biz firma olarak bu noktada yokuz. Acıbadem nakliye şirketi çerçevesi her zaman kalite güven, müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Eşyalarınız bir öğrenci evi ya da yazlığa gönderilecek birkaç parça eşya taşınması ihtiyacınız varsa biz bu hizmette de profesyonelliğimizi katarak gerçekleştiririz. Özellikle öğrencilerimiz için bu taşımacılık çok daha ekonomik yöndedir.

Acıbadem Nakliyat Hizmeti

 • Tüm eşyalar uygun paketleme ve kolileme yapılarak araca yerleştirilir.
 • Eşya sökme işlemleri konusunda uzman personellerce gerçekleşir.
 • Kırılacak eşyalar ayrı bir ambalajlama ve kolileme sisteminde uyarlanır.
 • Taşınma esnasında eşyaların hasar görmemesi için nakliye aracında doğru istiflenmesi sağlanır.
 • Nakliye süresi müşteriye bildirilen süre içerisinde gerçekleştirilir.
 • Teknolojik anlamda tüm alet ve makinelerle bir nakliye süreci yaşanır.
 • Paketlerin eve taşınması sonrası kontroller yapılır.
 • Montajlar gerçekleştikten sonra anahtar teslim zamanıdır.
 • Acıbadem evden eve nakliyat hizmeti böylelikle tamamlanmış olur.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Acıbadem nakliyatta kurumsal taşınma hakkında bilgi alabilir miyim?

Kurumsal taşıma işlemlerini her nakliye firması profesyonelce yürütemez. Bunun için Avrupa standartlarında istenen belgeler nazarında bir nakliye firması olmak gereklidir. Biz bu noktada en iyi müdahalelerle kurumsal taşımacılıkta da varız.

Acıbadem evden eve nakliyat alanında sizlerin diğer firmalardan farkı nedir?

Bizimle farkı yaşayın diyerek söze başlamamız doğru olur aslında. Biz taşınma işlemine daha başlamadan planlarımız devrededir. Her iki adresinde fiziki konumu belirlenir, eşyalarınız kusursuz bir taşınma olması için düzene sokulur. Biz bu noktada konusunda lideriz. Nakliye hizmetlerimiz anlatılmaz yaşanır niteliğindedir. Sigortalı ve ambalajlı bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Acıbadem nakliye işinde kaç personel ile hizmet sunmaktasınız?

Taşımada gerekli çalışacak insan sayısı belirlemesi; tamamen işin içeriği ile ilgilidir. Eşya miktarı bunda en etkili husustur. Bizim taşınmada genelde personel sayımız 5 ile 8 kişi arasında değişir. Eşya çok ise fazla personel az ise az personel göndermekteyiz.

Acıbadem taşımacılıkta şehirlerarası taşınma ne kadar sürede tamamlanmaktadır?

Şehirlerarası taşınma taşınacak mesafeye göre teslimat süresi belirleyicidir. Varılacak mesafe 300 km’ye kadar 1 gün; 900 km’den fazla ise 3 ila 4 gün arasıdır. Parça eşya taşımacılığı ya da özel taşımacılıkta da bu sürelerde farklılıklar yaşanabilir.

Acıbadem evden eve nakliyat hizmetinde paketleme süreci nasıldır?

Nakliyede doğru ambalajlama hasarsız eşya teslimatı için en önemli husustur. Bizim müşterilerimizle olan ilk görüşmemizde telaffuz ettiğimiz konu bu yöndedir. Mutfaktaki bardaklarınıza kadar her eşyanız profesyonelce personellerimiz tarafından paketlenir.

Acıbadem nakliyat alanında Korkmazoğlu Nakliyat firmamız süreci nasıl sürdürmektedir?

✅ Eşyalarınızı özenle taşır.
✅ Ek hizmetleriyle zamandan tasarruf yapmayı çok iyi planlar.
✅ Eşyalarınız sigortalı olarak güvendedir.
✅ Kriterler göz önünde bulundurularak fiyat müşteriye anbean sunulur ve herhangi bir ek ücret talep edilmez.
✅ Nakliyenin tüm süreçlerini kendi yönetir.
✅ Anahtar teslim nakliye bizden sorulur.
Evden eve nakliyat alanında biz bilinirlik özelliğimizden ödün vermeden bu sektörde var olmanın ayrıcalığını taşımaktayız. Müşterilerimizin saygısını ve güvenini kazanmış olarak bu sektörde olan bir firma için olmazsa olmaz seçenektir. Biz yıllar boyu bunu ilke edinmiş adımlar attık, atmaya da devam edeceğiz. Acıbadem lojistik hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.